4.3.2019 17:48 KDO NÁS ROZKMITÁ DŘÍV
Otázka nezní: Je elektromagnetické vlnění bezpečné ?
Princip mikrovlnné trouby je známý všem, včetně amerických troub, které se snažily usušit kočku či ohřát dítě. Elektromagnetické vlnění o frekvenci 2,45 GHz (vlnové délce přibližně 12 centimetrů) rozkmitává polarizované molekuly vody, což je ekvivalentní zvyšování teploty. Jídlo, které v sobě obsahuje vodu, se díky tomu zahřívá. Není náhoda, že první mikrovlnnou troubu uvedla na trh firma Rayethon.
Lidské tělo se skládá ze svaloviny (16%), tělesného tuku (15%), minerálů (6%) a vody (63%). Pokud bychom se vložili do mikrovlnné trouby, díky vysokému podílu vody bychom se úspěšně rozkmitali. Do mikrovlnné trouby standardní velikosti se naštěstí nevejdeme. Pokud tedy trpíme krvácením z nosu, bolestí hlavy a očí, bolestí na hrudi, nevolností, únavou, zvracením, pískáním v uších, závratěmi, srdeční bolestí, hučením a bzučením ve vnitřních orgánech a nejsme momentálně v mikrovlnné troubě, hledejme jinou příčinu otravy elektromagnetickým vlněním.
Odborníci Světové zdravotnické organizace již odmítají diagnózu v kategorii X59 (Vystavení neurčeným faktorům), neboť neurčené faktory se právě určují. Odborníci se přiklánějí k nové kategorii pod názvem „Nemoc z rozkmitání“.
Otázka zní: Kdo nás rozkmitá dřív ? Huawei nebo Apple ?